Ogród

Proste znaczniki do ziół.

 

znaczniki do ziół_5

Proste, tanie i można je zrobić w kilka minut. Bez specjalnych zdolności. W dodatku okazały się zaskakująco trwałe. Moje przezimowały w grządkach i donicach i wyglądają, jakbym je pomalowała wczoraj. Drewniane patyczki np. po lodach. Czemu nie?

 

Potrzebne będą:

 

Farba do tablic

 

Pędzel

 

Drewniane patyczki

 

Marker kredowy

 

farba tablicowa znaczniki do ziół_3 

 

Patyczki pomalować farbą do tablic z jednej strony. Pozostawić do wyschnięcia, potem pomalować drugą stronę. Podpisać markerem kredowym i… gotowe!

znaczniki do ziół

 

avatar Beata Lipov

Dziennikarka, zawodowo piszę i fotografuję. Na zamówienie urządzam wnętrza, przeprowadzam metamorfozy, robię coś z niczego, inspiruję i motywuję kobiety, prowadzę warsztaty kulinarne, craftowe i fotograficzne. Założyłam i niezmiennie z przyjemnością piszę blog Lawendowy Dom.

Zapraszam

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim jak marker kredowy, ale bardzo mnie to zaintrygowało :) Muszę się za takim rozejrzeć, bo mam już pewien pomysł ;)

Fajny pomysł, tylko farba do tablic jest jednak droga, ciekawe czy można zrobić coś takiego ze zwykłej puszki farby :)

Za półlitrową puszkę zapłaciłam ok. 50 zł. To sporo, jeśli użyjesz jej tylko do znaczników, ale ja bawię się nią już od roku i wykorzystałam ją do wielu projektów i końca nie widać :)

Zamiast drogiej farby tablicowej można zwykłą farbę akrylową zmieszać z odrobiną fugi takiej w proszku. Napisy kredą można wtedy ładnie zmazać, ale na pisak kredowy się raczej nie nada :)