Proste znaczniki do ziół.

13 maja 2013, 11:51 | Ogród | 6
Proste znaczniki do ziół.

 

znaczniki do ziół_5

Proste, tanie i można je zrobić w kilka minut. Bez specjalnych zdolności. W dodatku okazały się zaskakująco trwałe. Moje przezimowały w grządkach i donicach i wyglądają, jakbym je pomalowała wczoraj. Drewniane patyczki np. po lodach. Czemu nie?

 

Potrzebne będą:

 

Farba do tablic

 

Pędzel

 

Drewniane patyczki

 

Marker kredowy

 

farba tablicowa znaczniki do ziół_3 

 

Patyczki pomalować farbą do tablic z jednej strony. Pozostawić do wyschnięcia, potem pomalować drugą stronę. Podpisać markerem kredowym i… gotowe!

znaczniki do ziół

 

Beata Lipov

Ponoć mówią, że jestem najbardziej zakręconą 40-to latką w Polsce. Tysiąc pomysłów na minutę to moja specjalność. Gotuję, prowadzę warsztaty, biegam, wyciskam poty na siłowni, piszę książki, spotykam się z czytelnikami, motywuję dziewczyny takie jak Ty do dbania o siebie i zdrowszego, piękniejszego życia. Lawendowy Dom to także Twój dom.

Zapraszam
Beata Lipov

Komentarze

6 odpowiedzi na “Proste znaczniki do ziół.”

 1. gruszkazfartuszka.pl pisze:

  Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim jak marker kredowy, ale bardzo mnie to zaintrygowało :) Muszę się za takim rozejrzeć, bo mam już pewien pomysł ;)

 2. Kraina Tysiąca Smaków pisze:

  Fajny pomysł, tylko farba do tablic jest jednak droga, ciekawe czy można zrobić coś takiego ze zwykłej puszki farby :)

  • Lawendowy Dom pisze:

   Za półlitrową puszkę zapłaciłam ok. 50 zł. To sporo, jeśli użyjesz jej tylko do znaczników, ale ja bawię się nią już od roku i wykorzystałam ją do wielu projektów i końca nie widać :)

 3. Asia pisze:

  Zamiast drogiej farby tablicowej można zwykłą farbę akrylową zmieszać z odrobiną fugi takiej w proszku. Napisy kredą można wtedy ładnie zmazać, ale na pisak kredowy się raczej nie nada :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *