Konkursy

Pora na zdrowie – wygraj nagrody i wiedzę o zdrowiu. Rozwiąż test.

Chcę Was dziś zaprosić do zabawy, którą zorganizowała nasza zaprzyjaźniona firma Sante. Poniżej dowiecie się, o co w niej chodzi, a na stronie Sante znajdziecie test konkursowy.

„W Polsce prawie  2/3 konsumentów jest przekonanych, że żywność jest równie skuteczna, jak leki, w  utrzymaniu zdrowia..” *

A ty co o tym sądzisz ?

Wierzymy, że zdrowy sposób życia a przede wszystkim zdrowe jedzenie to podstawy dobrostanu. Konkurs pora na zdrowie może stać się inspiracją w poszukiwaniu wiedzy ale i konkretnych rozwiązań związanych ze zdrowiem jakie daje jedzenie.

Zapraszamy do udziału w konkursie od 28.06.2012r.   Do wygrania co godzinę:

  • zakupy za 50 zł w sklepie internetowym Sante.pl
  • nowe wydanie książki Agnieszki Maciąg – Smak Życia.
  • 20% zniżki na zakupy w sklepie internetowym Sante.pl

Dla tych co lubią układać hasła – za udział w zadaniu specjalnym, które polega na ułożeniu hasła promującego zdrowe życie do wygrania dwa wyjazdy weekendowe dla dwojga do Siódmego Lasu – uroczego miejsca w naturze, gdzie wiele można się nauczyć o zdrowym odżywianiu i zdrowo pożyć.

Wystarczy wypełnić 80% testu i rozwiązać zadanie konkursowe ( to dla tych co chcą zawalczyć o weekend :-)).

Test można rozwiązać kilkukrotnie, a wiele podpowiedzi znajdziecie na naszej stronie inetrentowej.

POWODZENIA!!!!

avatar Beata Lipov

Dziennikarka, zawodowo piszę i fotografuję. Na zamówienie urządzam wnętrza, przeprowadzam metamorfozy, robię coś z niczego, inspiruję i motywuję kobiety, prowadzę warsztaty kulinarne, craftowe i fotograficzne. Założyłam i niezmiennie z przyjemnością piszę blog Lawendowy Dom.

Zapraszam

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

rozwiązałam test na 100%, ale pokazała się informacja, że niestety wszystkie nagrody w tej godzinie już rozdane. :) buziaki

A mnie się udało! Wygrałam bon na 50zł, który już zrealizowany i zakupy już dotarły i książkę na którą czekam z niecierpliwością! Lawendowy dom odwiedzam codziennie i bardzo dziękuję za info o konkursie, dzięki temu mam w domu fajne produkty. Częsć już znam, a na wykorzystanie innych szukam pomysłów. Jeszcze kiedyś o fartuszek powalczę ;-) Pozdrawiam! Ania S.