Pora na zdrowie – wygraj nagrody i wiedzę o zdrowiu. Rozwiąż test.

30 czerwca 2012, 15:32 | Konkursy | 3
Pora na zdrowie – wygraj nagrody i wiedzę o zdrowiu. Rozwiąż test.

Chcę Was dziś zaprosić do zabawy, którą zorganizowała nasza zaprzyjaźniona firma Sante. Poniżej dowiecie się, o co w niej chodzi, a na stronie Sante znajdziecie test konkursowy.

„W Polsce prawie  2/3 konsumentów jest przekonanych, że żywność jest równie skuteczna, jak leki, w  utrzymaniu zdrowia..” *

A ty co o tym sądzisz ?

Wierzymy, że zdrowy sposób życia a przede wszystkim zdrowe jedzenie to podstawy dobrostanu. Konkurs pora na zdrowie może stać się inspiracją w poszukiwaniu wiedzy ale i konkretnych rozwiązań związanych ze zdrowiem jakie daje jedzenie.

Zapraszamy do udziału w konkursie od 28.06.2012r.   Do wygrania co godzinę:

 • zakupy za 50 zł w sklepie internetowym Sante.pl
 • nowe wydanie książki Agnieszki Maciąg – Smak Życia.
 • 20% zniżki na zakupy w sklepie internetowym Sante.pl

Dla tych co lubią układać hasła – za udział w zadaniu specjalnym, które polega na ułożeniu hasła promującego zdrowe życie do wygrania dwa wyjazdy weekendowe dla dwojga do Siódmego Lasu – uroczego miejsca w naturze, gdzie wiele można się nauczyć o zdrowym odżywianiu i zdrowo pożyć.

Wystarczy wypełnić 80% testu i rozwiązać zadanie konkursowe ( to dla tych co chcą zawalczyć o weekend :-)).

Test można rozwiązać kilkukrotnie, a wiele podpowiedzi znajdziecie na naszej stronie inetrentowej.

POWODZENIA!!!!

Beata Lipov

Ponoć mówią, że jestem najbardziej zakręconą 40-to latką w Polsce. Tysiąc pomysłów na minutę to moja specjalność. Gotuję, prowadzę warsztaty, biegam, wyciskam poty na siłowni, piszę książki, spotykam się z czytelnikami, motywuję dziewczyny takie jak Ty do dbania o siebie i zdrowszego, piękniejszego życia. Lawendowy Dom to także Twój dom.

Zapraszam
Beata Lipov

Komentarze

3 odpowiedzi na “Pora na zdrowie – wygraj nagrody i wiedzę o zdrowiu. Rozwiąż test.”

 1. Anna Wierzchowska pisze:

  rozwiązałam test na 100%, ale pokazała się informacja, że niestety wszystkie nagrody w tej godzinie już rozdane. :) buziaki

  • Lawendowy Dom pisze:

   One pojawiają się chyba co godzinę :) Na Facebooku czytałam, że dziewczyny wygrywają.

   • Ania S. pisze:

    A mnie się udało! Wygrałam bon na 50zł, który już zrealizowany i zakupy już dotarły i książkę na którą czekam z niecierpliwością! Lawendowy dom odwiedzam codziennie i bardzo dziękuję za info o konkursie, dzięki temu mam w domu fajne produkty. Częsć już znam, a na wykorzystanie innych szukam pomysłów. Jeszcze kiedyś o fartuszek powalczę ;-) Pozdrawiam! Ania S.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *