Lawendowy Dom w miesięczniku Claudia, czyli my prywatnie.

29 czerwca 2012, 11:07 | Mikroblog | 19
Lawendowy Dom w miesięczniku Claudia, czyli my prywatnie.

Jaki jest Lawendowy Dom? Zwyczajny, spokojny, kolorowy. Jeśli macie ochotę na małą wizytę, to zapraszam do lipcowego wydania miesięcznika Claudia. Można dowiedzieć się trochę o nas, o tym, jak urządzaliśmy dom i jak się w nim mieszka.  Miłej lektury!

Beata Lipov

Ponoć mówią, że jestem najbardziej zakręconą 40-to latką w Polsce. Tysiąc pomysłów na minutę to moja specjalność. Gotuję, prowadzę warsztaty, biegam, wyciskam poty na siłowni, piszę książki, spotykam się z czytelnikami, motywuję dziewczyny takie jak Ty do dbania o siebie i zdrowszego, piękniejszego życia. Lawendowy Dom to także Twój dom.

Zapraszam
Beata Lipov

Komentarze

19 odpowiedzi na “Lawendowy Dom w miesięczniku Claudia, czyli my prywatnie.”

 1. pietruszeczka pisze:

  zaraz lecę kupić :) Wyobrażam sobie, że musicie pięknie mieszkać :)

 2. Kasia pisze:

  ja też go zaraz będę mieć! :)))

 3. Anna Wierzchowska pisze:

  gratulacje:)))) kupię z pewnością:)

 4. Vanilia81 pisze:

  :)

 5. Majana pisze:

  O,jak fajnie! :) Gratuluję :)

 6. Vanilia81 pisze:

  Beatko, te turkusowe kafelki w łazience, te fioletowe kryształki na lampce w sypialni, no i ten fotel w kuchni!!! :) Cudności!

 7. Żona swojego męża pisze:

  Chyba trzeba się wybrać do kiosku..:)

 8. Mesh pisze:

  Pięknie urządziła Pani dom. Widać w nim styl i gust. Bardzo ciekawie się ogląda. Nie wiem czemu sądziłam, że ten dom był z Wami od zawsze. Bardzo spodobało mi się, że jest on taki wypatrzony, wymarzony :) Mam podobne marzenie i czekam z niecierpliwością na realizację. Żal mi jedynie, że nie ma w artykule zdjęć ogrodu.

 9. Hasita86 pisze:

  Trochę żałuję, że nie ma zdjęć z zewnątrz. Najbardziej podoba mi się chyba…. kuchnia i parę rzeczy z salonu sama chętnie dla siebie bym ukradła ;)

 10. Panorama LeSage pisze:

  a na autograf można liczyć ??? :)))

 11. Sylbry pisze:

  A ja nie mam tu gdzie kupic:-((( sciskam!

 12. Mammamisia pisze:

  Kupiłam i jestem zachwycona. Marzyłam, żeby zobaczyć Twoją kuchnię Beatko. Ten fotel mnie zauroczył. O okiennicach nie wspomnię – urocze. Masz niesamowity styl i gust. Podziwiam. Wydanie Claudii zostawiam na pamiątkę.
  Pozdrawiam!

 13. Belka Belka pisze:

  Widziałam Beatko i powiem Ci, że pomimo iż zdjęcia przepiękne to i tak nie oddają piękna, pozytywnej energii i ciepła, jakie się czuje w ścianach tego domu…

 14. M13anka pisze:

  czy może Pani napisać jakie ma Pani meble pod telewizorem oraz gdzie można kupić niebieskie lampy Mieszkanie jest śliczne.
  Pozdrawiam Anka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *