Mikroblog

Lawendowy Dom w miesięczniku Claudia, czyli my prywatnie.

Jaki jest Lawendowy Dom? Zwyczajny, spokojny, kolorowy. Jeśli macie ochotę na małą wizytę, to zapraszam do lipcowego wydania miesięcznika Claudia. Można dowiedzieć się trochę o nas, o tym, jak urządzaliśmy dom i jak się w nim mieszka.  Miłej lektury!

avatar Beata Lipov

Dziennikarka, zawodowo piszę i fotografuję. Na zamówienie urządzam wnętrza, przeprowadzam metamorfozy, robię coś z niczego, inspiruję i motywuję kobiety, prowadzę warsztaty kulinarne, craftowe i fotograficzne. Założyłam i niezmiennie z przyjemnością piszę blog Lawendowy Dom.

Zapraszam

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Beatko, te turkusowe kafelki w łazience, te fioletowe kryształki na lampce w sypialni, no i ten fotel w kuchni!!! :) Cudności!

Pięknie urządziła Pani dom. Widać w nim styl i gust. Bardzo ciekawie się ogląda. Nie wiem czemu sądziłam, że ten dom był z Wami od zawsze. Bardzo spodobało mi się, że jest on taki wypatrzony, wymarzony :) Mam podobne marzenie i czekam z niecierpliwością na realizację. Żal mi jedynie, że nie ma w artykule zdjęć ogrodu.

Trochę żałuję, że nie ma zdjęć z zewnątrz. Najbardziej podoba mi się chyba…. kuchnia i parę rzeczy z salonu sama chętnie dla siebie bym ukradła ;)

Kupiłam i jestem zachwycona. Marzyłam, żeby zobaczyć Twoją kuchnię Beatko. Ten fotel mnie zauroczył. O okiennicach nie wspomnię – urocze. Masz niesamowity styl i gust. Podziwiam. Wydanie Claudii zostawiam na pamiątkę.
Pozdrawiam!

Widziałam Beatko i powiem Ci, że pomimo iż zdjęcia przepiękne to i tak nie oddają piękna, pozytywnej energii i ciepła, jakie się czuje w ścianach tego domu…

czy może Pani napisać jakie ma Pani meble pod telewizorem oraz gdzie można kupić niebieskie lampy Mieszkanie jest śliczne.
Pozdrawiam Anka