Moda i uroda

Jesienny look

Fotor09109417

Poproszę jesień ciepłą i słoneczną, całą w złotych liściach. Mam zamiar chodzić w balerinkach na gołe stopy i koszulce w paski. Puszukuję miękkiego, lekkiego swetra w kolorze nieba. Przyda się też granatowa spódnica z kontrafałdami. Dziś kolaż z jesiennej kolekcji Zary. Kupiłam sobie koszulkę z lewego górnego rogu. Mamę wyprosiłam, żeby wydziergała mi taki niebieski golf. Ktoś widział podobną spódnicę, jak ta na kolażu, ale w ludzkiej cenie? Jesienne poszukiwania w trakcie :)

Zdjęcia użyte w kolażu pochodzą ze strony sklepu

jesienna inspiracja

 

avatar Beata Lipov

Dziennikarka, zawodowo piszę i fotografuję. Na zamówienie urządzam wnętrza, przeprowadzam metamorfozy, robię coś z niczego, inspiruję i motywuję kobiety, prowadzę warsztaty kulinarne, craftowe i fotograficzne. Założyłam i niezmiennie z przyjemnością piszę blog Lawendowy Dom.

Zapraszam

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W dodatku Zara od zawsze przelicza eur na pl po kursie 5 zł. Dlatego z zasady w PL w Zarze nie kupuję. W ogóle w Hiszpanii Zara to taki ichniejszy H&M, a u nas robi się na firmę z wyższej półki.

No więc w Marksie i Spencerze oczywiście podobnej spódnicy nie ma. Za to przymierzałam spódnicę krojoną ze skosu. Czy ktoś jeszcze pamięta te spódnice? Były bardzo modne jakieś 10 lat temu. Układa się bardzo fajnie, kosztuje 149 zeta. Niestety, dla mnie okazała się za długa.

Tak, że nie pozostaje chyba nic innego, tylko odkładać na spódnicę z Zary.
Pozdrawiam ciepło

Agnieszka