Jesienny look

10 września 2013, 07:49 | Moda i uroda | 8
Jesienny look

Fotor09109417

Poproszę jesień ciepłą i słoneczną, całą w złotych liściach. Mam zamiar chodzić w balerinkach na gołe stopy i koszulce w paski. Puszukuję miękkiego, lekkiego swetra w kolorze nieba. Przyda się też granatowa spódnica z kontrafałdami. Dziś kolaż z jesiennej kolekcji Zary. Kupiłam sobie koszulkę z lewego górnego rogu. Mamę wyprosiłam, żeby wydziergała mi taki niebieski golf. Ktoś widział podobną spódnicę, jak ta na kolażu, ale w ludzkiej cenie? Jesienne poszukiwania w trakcie :)

Zdjęcia użyte w kolażu pochodzą ze strony sklepu

jesienna inspiracja

 

Beata Lipov

Ponoć mówią, że jestem najbardziej zakręconą 40-to latką w Polsce. Tysiąc pomysłów na minutę to moja specjalność. Gotuję, prowadzę warsztaty, biegam, wyciskam poty na siłowni, piszę książki, spotykam się z czytelnikami, motywuję dziewczyny takie jak Ty do dbania o siebie i zdrowszego, piękniejszego życia. Lawendowy Dom to także Twój dom.

Zapraszam
Beata Lipov

Komentarze

8 odpowiedzi na “Jesienny look”

 1. bielinka pisze:

  podpisuję się pod petycją, też szukam takiej „kiecki” w ludzkiej cenie ;)

 2. Agnieszka pisze:

  Faktycznie, kiecka super, cena nieludzka. Sprawdzę M&S, i dam znać.

 3. Agnieszka pisze:

  W dodatku Zara od zawsze przelicza eur na pl po kursie 5 zł. Dlatego z zasady w PL w Zarze nie kupuję. W ogóle w Hiszpanii Zara to taki ichniejszy H&M, a u nas robi się na firmę z wyższej półki.

 4. Agnieszka pisze:

  No więc w Marksie i Spencerze oczywiście podobnej spódnicy nie ma. Za to przymierzałam spódnicę krojoną ze skosu. Czy ktoś jeszcze pamięta te spódnice? Były bardzo modne jakieś 10 lat temu. Układa się bardzo fajnie, kosztuje 149 zeta. Niestety, dla mnie okazała się za długa.

  Tak, że nie pozostaje chyba nic innego, tylko odkładać na spódnicę z Zary.
  Pozdrawiam ciepło

  Agnieszka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *