Ogród

Jesień

Jesień w tym roku przyszła do nas w świetnym stylu.

Czerwona ściana w moim ogrodzie jeszcze nigdy nie wyglądała tak efektownie. Chciałam się podzielić z Wami tymi jesiennymi obrazkami.

Na koniec mój jesienny pies. Miłego popołudnia Wam życzę.

avatar Beata Lipov

Dziennikarka, zawodowo piszę i fotografuję. Na zamówienie urządzam wnętrza, przeprowadzam metamorfozy, robię coś z niczego, inspiruję i motywuję kobiety, prowadzę warsztaty kulinarne, craftowe i fotograficzne. Założyłam i niezmiennie z przyjemnością piszę blog Lawendowy Dom.

Zapraszam

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Piękne zdjęcia :)) a pies refleksyjny :) mam bardzo miłe relacje z dalmatyńczykami :) jednego połamańca pielęgnowaliśmy jako studenci :)) cudowne psisko

ten gatunek winobluszcza jest piekny..moj jest cały czas zielony..ale dobrze ze nie owocuje ! To byłby bałagan :!:( Pozdrawiam, wrocilismy z Bieszczad i tam naładowalismy baterie :)

U mnie w mieście jest jedna potężna kamienica, która całe dwie ściany ma oplecione tą rośliną. I też już są czerwone. Cudo!
Fajny pies. :-)

Prawie taka sama ściana jak u mnie :) Cudownie w tym roku przebarwiło się dzikie wino. Tylko na tle ściany inne psy biegają: moje ukochane dwa wyżły