Mikroblog

Jak obchodzić urodziny?

Z pompą, gośćmi, na obcasach? Na uboczu, w samotności, z melancholią? W biegu, mimochodem? Jaki jest Wasz sposób na urodziny? U mnie typowo, jak co roku dość upalnie, w końcu urodziłam się w samym środku lata. W nietypowych okolicznościach, co roku w innych. Dość zwyczajnie, bez zadęcia, tak jak lubię. No i z Wami, kolejny już raz. Miłego dnia Wam życzę! Bardzo miłego!

avatar Beata Lipov

Dziennikarka, zawodowo piszę i fotografuję. Na zamówienie urządzam wnętrza, przeprowadzam metamorfozy, robię coś z niczego, inspiruję i motywuję kobiety, prowadzę warsztaty kulinarne, craftowe i fotograficzne. Założyłam i niezmiennie z przyjemnością piszę blog Lawendowy Dom.

Zapraszam

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkiego, wszystkiego najlepszego!

Nie ważne jak się obchodzi urodziny. Ważne, aby ten dzień przynosił radość:-)

wszystkiego dobrego! ja mam jutro i będę je obchodzić w samolocie ;) ale jak wszystko dobrze pójdzie, to wieczorem spotkanie z przyjaciółkami, których nie widziałam długuuo.

Uśmiechu co dnia, wspaniałych podróży w nieznane i znane, ciepłego słońca ogrzewającego policzek w leniwe popołudnie, wiatru we włosach, śmiechu dzieci biegających po ogrodzie. Smacznych przepisów, pachnących zdjęć, ciekawych pomysłów …

Sto lat!!! a wydawało mi się, że dopiero co czytałam o Twoich urodzinach a to już rok…
Beatko, a podałaś przepis na lawendowy tort, który obiecałaś w ostatnie urodziny?
Jeszcze raz: wszystkiego najcudowniejszego :)

Beatko! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Dużo zdrówka, radości i spełnienia marzeń.
A najlepień ten dzień obchodzić z rodzinką w miłej atmosferze koniecznie z czymś słodkim. Mój synek w zeszłym roku kiedy to obchodziłam swoje urodziny zaproponował, że może coś słodkiego upieczemy no więc upiekliśmy. Koniecznie też musiał być wyjątkowy obiad dlatego była pizza. Dopiero jak zjadł obiadł i kawałek słodkiego wypieku z ulgą powiedział no tak powinny pachnieć urodzin.
Mam nadzieję, że Twoje były pachnące.
Beatko dzisiaj doszedł fartusze i serdecznie Ci za niego dziękuję!
Jest śliczny!!!
Pozdrawiam serdecznie!
Iza

Beatko, wybacz, że dopiero dziś, ale przesyłam Ci życzenia z głębi serca: życzę Tobie, żeby usmiech nie schodził Ci z twarzy, żebyś zawsze była szczęśliwa i zdrowa. Żebyś dążyła do realizacji wszystkich swoich planów i marzeń. Dlaczego nie życzę od razu ich zrealizowania? Bo życie ma smaczek gdy się ma jakiś cel i po kawałeczku go osiąga. Życzę Tobie celu!

Wspaniałe miałaś urodziny Beatko! Pięknie wyglądasz .
Życzę Ci wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze,uśmiechu, zdrowia i spełnienia wszystkich marzeń!:)

Ja urodziny mam w październiku, spędzam je z rodzinką przy kawie, herbatce, torcie ,albo innym pysznym cieście. Urodzin z pompą nie obchodzę.
Pozdrowionka :*

Osobiście urodziny spędzam z bardzo dużą liczbą gości. Urodziny ma się raz w roku i trzeba świętować swój dzień. Zapraszam całą rodzinę razem z dziećmi, catering oraz jedną animatorke aby rodzice oderwali się od pociech chociaż na chwilę i razem cieszyli się wspólnym spotkaniem w gronie rodzinnym.