FOOD BLOGGER FEST – dziękuję. Konkurs!

13 maja 2012, 09:57 | Konkursy Mikroblog | 0
FOOD BLOGGER FEST – dziękuję. Konkurs!

Dziękuję za rozmowy, inspiracje, podkarmianie i życzliwą atmosferę. Dziękuję za to, że po raz kolejny przekonałam się, jak zgrana jest nasza blogowa społeczność. Dziękuję za Wasze zaangażowanie podczas warsztatów fotograficznych.  Choć pogoda była paskudna i zamiast pięknego światła mieliśmy za oknem nie powiem co, udało nam się pracować kreatywnie. Widziałam na Waszych wyświetlaczach sporo ciekawych zdjęć :) FOOD BLOGGER FEST – pierwsza konferencja blogerów kulinarnych za nami.

Michałowi Growskiemu szczególne podziękowania za zdjęcie naszej warsztatowej ekipy.
Pamiętajcie o konkursie „Przypraw swojego bloga”. Na Wasze przepisy czekamy do 28 maja. Nagroda główna nie byle jaka, bo jest to publikacja na łamach „Palce lizać”, szczegóły znajdziecie tutaj. Powodzenia!

Beata Lipov

Ponoć mówią, że jestem najbardziej zakręconą 40-to latką w Polsce. Tysiąc pomysłów na minutę to moja specjalność. Gotuję, prowadzę warsztaty, biegam, wyciskam poty na siłowni, piszę książki, spotykam się z czytelnikami, motywuję dziewczyny takie jak Ty do dbania o siebie i zdrowszego, piękniejszego życia. Lawendowy Dom to także Twój dom.

Zapraszam
Beata Lipov

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *