Dekoracje | Pomysły na przyjęcia

Dekoracja stołu – majowe przyjęcie.

majowy stół

Ten stół to doskonały przykład , że nie ważne jak, ale z kim. W roli zaimprowizowanego stołu wystąpiły wyciągnięte z garażu… stare drzwi.  Podbarte na koziołkach stworzyły nietypowy, ale bardzo malowniczy blat w intensywnych kolorach.

szparagi

Doprałam do niego dodatki w podobnych barwach, ale przewrotnie użyłam talerzy, szklanek i sztućcy z różnych, pomieszanych kompletów.

majowy stół_3

Dało to efekt nieco bałaganiarski, luźny i niezobowiązujący. To pomysł na szalone przyjęcie dla przyjacół, którzy docienią taką nietypową dekorację. Niebawem przedstawię kilka przysmaków z tego majowego stołu, oczywiście pod znakiem szparagów. Pięknego dnia Kochani!

majowy stół_2

avatar Beata Lipov

Dziennikarka, zawodowo piszę i fotografuję. Na zamówienie urządzam wnętrza, przeprowadzam metamorfozy, robię coś z niczego, inspiruję i motywuję kobiety, prowadzę warsztaty kulinarne, craftowe i fotograficzne. Założyłam i niezmiennie z przyjemnością piszę blog Lawendowy Dom.

Zapraszam

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pieknie majowo :) ja bede w ogrodzie w czrwcu robic przyjecie urodzinowo ( 1 rok syna) chrzcinowe … tez mam zamiar poszalec z dekoracjami :D