Dekoracja stołu – majowe przyjęcie.

21 maja 2013, 13:57 | Dekoracje Pomysły na przyjęcia | 9
Dekoracja stołu – majowe przyjęcie.

majowy stół

Ten stół to doskonały przykład , że nie ważne jak, ale z kim. W roli zaimprowizowanego stołu wystąpiły wyciągnięte z garażu… stare drzwi.  Podbarte na koziołkach stworzyły nietypowy, ale bardzo malowniczy blat w intensywnych kolorach.

szparagi

Doprałam do niego dodatki w podobnych barwach, ale przewrotnie użyłam talerzy, szklanek i sztućcy z różnych, pomieszanych kompletów.

majowy stół_3

Dało to efekt nieco bałaganiarski, luźny i niezobowiązujący. To pomysł na szalone przyjęcie dla przyjacół, którzy docienią taką nietypową dekorację. Niebawem przedstawię kilka przysmaków z tego majowego stołu, oczywiście pod znakiem szparagów. Pięknego dnia Kochani!

majowy stół_2

Beata Lipov

Ponoć mówią, że jestem najbardziej zakręconą 40-to latką w Polsce. Tysiąc pomysłów na minutę to moja specjalność. Gotuję, prowadzę warsztaty, biegam, wyciskam poty na siłowni, piszę książki, spotykam się z czytelnikami, motywuję dziewczyny takie jak Ty do dbania o siebie i zdrowszego, piękniejszego życia. Lawendowy Dom to także Twój dom.

Zapraszam
Beata Lipov

Komentarze

9 odpowiedzi na “Dekoracja stołu – majowe przyjęcie.”

 1. olimpia34 pisze:

  Wow wyszło bardzo fajnie, te drzwi jako stół wyglądają bajecznie i cała reszta również:-)

 2. Iza pisze:

  pieknie majowo :) ja bede w ogrodzie w czrwcu robic przyjecie urodzinowo ( 1 rok syna) chrzcinowe … tez mam zamiar poszalec z dekoracjami :D

 3. Dominika pisze:

  Ach te drzwi w funkcji stołu sa obłędne! I bardzo fajna, nowalijkowa stylizacja.

 4. dom artystyczny pisze:

  To coś dla mnie, tak lubię :)

 5. Majana pisze:

  Jak pięknie. Świeżo :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *