Czas na zmianę – bo jeśli nie dziś, to kiedy?

28 września 2015, 13:29 | Mikroblog | 0
Czas na zmianę – bo jeśli nie dziś, to kiedy?

Kiedy w maju 2014 roku ruszyłam swój przyciężki o 10 kg tyłek, nie spodziewałam się, że oto zrobiłam milowy krok w kierunku lepszego życia. Wcisnęłam się w legginsy, założyłam buty sportowe, przetruchtałam pierwszy kilometr i myślałam, że umrę. Brak tchu, ból w piersiach, zalewający oczy pot i bolące nogi, tak wspominam ten pierwszy raz. Połknęłam jednak bakcyla, z każdym kolejnym treningiem było lepiej, a ja z kobiety kanapowej stałam się kobietą aktywną. Biegam, ćwiczę, zwracam jeszcze większą niż dotychczas uwagę na to, co jem i wiecie co? Mega mi z tym dobrze! Przestałam wierzyć w wymówki, że czasu brak, że zdrowie nie to, że nie lubię, że mi się nie chce. Dla mnie ruch, aktywność i dbanie o formę to najlepszy sposób na szaleństwo dnia codziennego. Uzależniłam się, po prostu bez ruchu nie mogę wytrzymać i ruszam w trasę przynajmniej 3 razy w tygodniu, choć zdarza się, że częściej :) Przez ten czas przeszłam metamorfozę. Schudłam, znacznie poprawiłam kondycję i dokonałam tego, co wydawało mi się niemożliwie – wyglądam lepiej, niż kilka lat temu, gdy byłam młodsza. Dobrze się czuję w swojej skórze i mam mnóstwo pozytywnej energii, którą z radością dzielę się z Wami. Dziś jednak przewrotnie, zamiast wyganiać Was na trening zachęcam do pozostania… przed telewizorem. W TVN Meteo Active pojawił się ostatnio nowy program „Czas na zmianę – Brzezińscy trenują”
Dziesięć wybranych w castingu osób będzie miało okazję poprawić swój wygląd i zaprzyjaźnić się z aktywnością fizyczną. Każdy z uczestników przez 12 tygodni będzie walczyć o dobrą sylwetkę i zdrowszy tryb życia. Czy te 12 tygodni wystarczy, by zmienić swoje przyzwyczajenia i stać się osobą aktywną? Przyznaję, że na początku mojej przemiany przydałby mi się taki zespół do zadań specjalnych. Doskonale wiem, jak trudno jest zebrać się w garść i wytrwać w systematyczności. Pod okiem kamery nie ma zmiłuj! Profesjonalni trenerzy – Asia i Darek pomogą bohaterom wrócić do dobrej formy, a przy okazji zrzucić kilka zbędnych kilogramów.

Joanna_Dariusz_Brzezinscy2_655

Możecie podejrzeć w odcinkach porady nie tylko jak ćwiczyć ale też jak dobrać odpowiednią dietę. Jeśli więc Wasze wymówki wciąż przechylają szalę ku pozostaniu na kanapie, to mam nadzieję, że historia tych ludzi doda Wam odrobinę potrzebnej inspiracji do działania!

Tutaj znajdziecie trailer programu: https://www.youtube.com/watch?v=KYN5SMRlYJI&feature=youtu.be

Trudna historia bohaterów daje naprawdę mocnego kopa do działania! Ciekawa jestem, kto z Was też wziął los w swoje ręce i zmienił swoje życie. Podzielicie się doświadczeniami?

Wpis powstał we współpracy z TVN Meteo Active

 

Beata Lipov

Ponoć mówią, że jestem najbardziej zakręconą 40-to latką w Polsce. Tysiąc pomysłów na minutę to moja specjalność. Gotuję, prowadzę warsztaty, biegam, wyciskam poty na siłowni, piszę książki, spotykam się z czytelnikami, motywuję dziewczyny takie jak Ty do dbania o siebie i zdrowszego, piękniejszego życia. Lawendowy Dom to także Twój dom.

Zapraszam
Beata Lipov

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *