Moda i uroda

Co na kruche paznokcie – zabieg IBX

Kruche, rozdwajające się, słabe paznokcie to problem, który zna wiele kobiet. Ja zmagam się z nim od lat. Latem sytuacja się poprawia, ale gdy tylko przychodzi jesień moje paznokcie znów popadają w ruinę i tak przez trzy kolejne sezony. Próbowałam najróżniejszych suplementów i odżywek, niestety paznokcie się kruszą i rozdwajają. Mogłam zapomnieć o trwałym manicure. Każde malowanie starczało na pół dnia. Podobnie hybrydy, to również w moim przypadku był nieosiągalny luksus. Manicure hybrydowy nie trzymał się i potrafił odpaść już po dwóch dniach. Sytuacja beznadziejna. Byłam przekonana, że na zawsze pozostanę z krótkimi, kruchymi, rozdwajającymi się, przypiłowanymi dla granic możliwości paznokciami. W każdym razie tak mi się wydawało. No i wtedy usłyszałam o IBX.

Co to jest IBX

Umówiłam się na wizytę z mieszanymi uczuciami. Byłam przekonana, że nic mi nie pomoże, piszę to szczerze, gdyż miałam za sobą 12 lat kiepskich doświadczeń, a moje paznokcie wyglądały koszmarnie. Zabieg IBX miał to zmienić. Zacznę od tego, że nie jest to kolejna odżywka. Jest to preparat naprawczy, który działa od razu, a jego działanie jest długotrwałe. Serio. IBX to zabieg dwufazowy, Najpierw na płytkę nanosi się produkt o nazwie IBX, który służy odbudowie paznokci, polegający na spajaniu górnych warstw płytki, dzięki czemu nie rozdwaja się i nie kruszy. Preparat naprawia uszkodzenia nie tylko na wierzchu płytki, ale też w głębszych warstwach. Po nałożeniu preparatu dłoń zostaje umieszona w rękawicy termicznej.

Następnie zostaje nałożony produkt IBX Repair, który tworzy powłokę ochronną przed ponownym uszkodzeniem. Działa jak tarcza ochronna przed każdym rodzajem stylizacji.  To co mnie totalnie zaskoczyło, to fakt, że wygląd paznokci zmienił się od razu. Nie mogłam uwierzyć, ale rzeczywiście moje paznokcie po zabiegu od razu uzyskały zdrowy, jednolity wygląd. Na tak przygotowaną płytkę został nałożony lakier hybrydowy, który trzyma się mocno, nie kruszy się. Manicure wygląda naturalnie i jest trwały. Jestem też zaskoczona, po paznokcie powoli odrastają, nie kruszą się i nie łamią, a hybryda trzyma się mocno.

Zabieg IBX wykonałam w salonie Hair&Nail Concept. Koszt zabiegu to 33 zł przy pierwszej wizycie, kolejny zabieg  – 22 zł. Czas trwania zabiegu wynosi ok. 30 minut. Polecam to miejsce. Zaimponowało mi indywidualne podejście do mojego problemu i super profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie.

Moim okiem

IBX spadł mi z nieba. Byłam zniechęcona i zdesperowana. Myślałam, że nic mi już nie pomoże i byłam gotowa przykryć moje paznokcie grubą warstwą akrylu. Zrozumieją mnie dziewczyny, które zmagają się z podobnymi problemami i marzą podobnie jak ja o zadbanych dłoniach i ładnymi manicure. Mam szczęście, że trafiłam w ręce profesjonalistów. Najbardziej cieszy mnie fakt, że moje paznokcie odrastają i są wyraźnie mocniejsze. Zabieg IBX jednocześnie chroni i wzmacnia paznokcie, a efekt jest natychmiastowy.

avatar Beata Lipov

Dziennikarka, zawodowo piszę i fotografuję. Na zamówienie urządzam wnętrza, przeprowadzam metamorfozy, robię coś z niczego, inspiruję i motywuję kobiety, prowadzę warsztaty kulinarne, craftowe i fotograficzne. Założyłam i niezmiennie z przyjemnością piszę blog Lawendowy Dom.

Zapraszam

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ja jestem mega zadowolona z serum do paznokci biotebala. Codzienne stosowanie naprawdę przynosi efekty. Paznokcie zrobiły się mocniejsze i już się tak nie łamią