10 lat KitchenAid w Polsce! Działo się :)

23 maja 2013, 10:11 | Mikroblog | 0
10 lat KitchenAid w Polsce! Działo się :)

KA party

Wczorajsze cooking party w studiu kulinarnym Cook Up miało wszystkie te cechy, jakich oczekujemy od przyjęcia idealnego. Świetne miejsce, doborowe towarzystwo, pyszne jedzenie, uśmiechnięci gospodarze i porywający prowadzący.

KA cooking party

No i oczywiście okazja szczególna – od 10 lat marki KitchenAid w Polsce oraz premiera nowych urządzeń tej marki. Rodzina KA powiększyła się o nowy model malaksera, blender ręczny i toster. Silna reprezentacja Lawendowego Domu też tam była, gotowała, jadła, piła  i bawiła się znakomicie.

Mam swój mikser od 7 lat i tyle też trwa przyjaźń z Vivamix, polskim dystrybutorem KA. Dziękujemy za zaproszenie i życzymy kolejnych wielu lat sukcesów!

KitchenAid

 

Beata Lipov

Ponoć mówią, że jestem najbardziej zakręconą 40-to latką w Polsce. Tysiąc pomysłów na minutę to moja specjalność. Gotuję, prowadzę warsztaty, biegam, wyciskam poty na siłowni, piszę książki, spotykam się z czytelnikami, motywuję dziewczyny takie jak Ty do dbania o siebie i zdrowszego, piękniejszego życia. Lawendowy Dom to także Twój dom.

Zapraszam
Beata Lipov

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *